Послуги

Нашими основними послугами є створення, просування і підтримка сайтів. Ми не надаємо послуги, які не можемо виконати якісно! Незалежно від вартості, всі послуги виконуються на гідному рівні і з дотриманням встановлених термінів.

Створення сайтів

Ми не використовуємо готові шаблони сайтів. Для кожного сайту, незалежно від його вартості, розробляється свій неповторний дизайн. Завдяки системі керування вмістом (CMS) вносити зміни в сайт може навіть не підготовлений користувач. Пошукова оптимізація сайту покликана полегшити просування сайту, а реєстрація в пошукових системах забезпечує приплив відвідувачів на новий сайт вже через кілька тижнів.

Просування сайтів

Насмілюся переробити всім відому фразу, стверджуючи, що розкрутка - двигун торгівлі. Для просування сайтів ми використовуємо тільки дозволені пошуковими системами методи роскрутки. Пошукова оптимізація сайту (SEO) покращує видимість сайту пошуковими системами. Реєстрація сайту в пошукових системах і каталогах, розміщення рекламних статей покликана розширити аудиторію сайту, а нарощування посилальної маси підвищує позицію сайту в результатах пошуку.

Підтримка сайтів

Підтримка сайту складається не лише зі звичного заповнення та оновлення сайту (інформаційна підтримка), а й з технічної підтримки, яка включає розширення функціональності сайту, підтримку інтерактивних розділів, доробку сайту і багато іншого.